Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nebesky dobrý sex: Najlepšie polohy pre ženský orgazmus

12.04.2013 Casprezeny.sk

Ak si chcete užiť príjemný sex zavŕšený orgazmom, osvojte si 4 posteľové polohy, ktoré ženám prinášajú potešenie.

Nájdite si polohy, ktoré vás budú baviť. Nájdite si polohy, ktoré vás budú baviť.

Netúžite po posteľovom telocviku, krkolomných pozíciách, pri ktorých neviete, či myslieť na sex alebo na to, či sa vám nenahrne všetka krv do hlavy?

Nie je nič horšie, ako keď vás partner v posteli otáča ako mäso na ražni a vy si pripadáte skôr ako na hodine aerobiku než ako zmyselná milenka. Nájdite si preto niekoľko polôh, ktoré si užijete a máte pôžitok zaručený.

Motýlí misionár

Misionárska poloha je príjemná klasika pre oboch partnerov, keď ju ale trošku ozvláštnite, stane sa pre vás polohou prinášajúcou nebeský pôžitok. Ľahnite si na chrbát na okraj postele tak, aby si k vám mohol partner stúpnuť spredu. Položte mu nohy na plecia, zaprite sa o neho a nadvihnite panvu, alebo si zadoček podložte vankúšikom. Vďaka tejto polohe zažijete intenzívnu vaginálnu stimuláciu, ktorá povedie k výbušnému orgazmu.

Nožnice

Ak si chcete sama určiť hĺbku i rýchlosť prenikania partnerovho penisu, potom vyskúšajte polohu nožníc. Položte partnera na chrbát a nechajte ho, aby pokrčil nohy a rozkročil sa. Vy sa na neho posaďte zo strany tak, aby ste sedeli obkročmo na jednej jeho nohe.

Lyžičky

Pozícia lyžičky je nežná a dovoľuje partnerom byť si naozaj blízko. Ľahnite si na bok a tesne sa s partnerom pritúľte tak, aby do vás mohol preniknúť zozadu. Nechajte ho pohrávať sa s vašimi prsiami alebo vás môže ešte stimulovať rukou. Voľnejšie tempo nahráva hlbokému zážitku, zjednoteniu dychu partnerov a upevneniu láskyplného puta.

Psíčkárka

V pozícii na psíka je síce dominantnejší muž, ale to vám vôbec nemusí vadiť, pretože vy si to dokonale užijete. Kľaknite si na všetky štyri a nechajte partnera, aby si kľakol za vás. Vy si môžete navyše ešte položiť lakte na posteľ a dovoliť tak hlbší prienik penisu, ktorý bude lepšie dráždiť bod G.

Tlačiť Diskusia (2)