Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Matka 3 detí schudla 84 kíl a vyzerala ako obluda: Odrezali jej 9 kíl prevísajúcej kože, výsledok je WOW

22.01.2018 KaD

Keď Olga Hernandez (41) schudla z pôvodných 168 na 84 kg, koža jej visela všade, kde sa dalo.

Takto vyzerala predtým. 5 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerala predtým.

Matka a manželka vyzerala ako obluda zo strašidelného sci-fi. Ako sa jej podarilo vrátiť svojmu telu ženské tvary?

Extrémna situácia si vyžiadala extrémne riešenie

Problémy mladej ženy sa začali, keď v 17 rokoch po prvý raz otehotnela. Počas troch tehotenstiev sa na ňu prilepilo nenormálne veľa kilogramov. Prestala sa totiž o seba starať, nehýbala sa, nevarila, len objednávala jedlá z rýchleho občerstvenia – a dopadlo to totálnou obezitou. Potom sa však nahnevala sama na seba a povedala si dosť! Takto to nemohlo ísť ďalej.

Schudla o celých 7 čísiel, no koža jej ostala. 5 obrázkov vo fotogalérii Schudla o celých 7 čísiel, no koža jej ostala.

 

S priškrteným žalúdkom jej šlo chudnutie ako po masle

Matka troch detí (Helana, 23, Eryka, 21 a Khristopher, 20) chcela stoj čo stoj schudnúť, a keďže vážila absurdne veľa, normálnou cestou by sa to sotva podarilo. Dala si preto urobiť bandáž žalúdka, operačný zákrok, pri ktorom jej v celkovej anestéze priškrtili hornú časť žalúdka tak- zvanou bandážou, silikónovým krúžkom s regulovateľným balónikom. Vďaka priškrteniu mala pocit nasýtenia už po oveľa menšom množstve skonzumovaného jedla, postupne sa jej upravila hladina cukru v tele, znížil sa jej vysoký tlak, zmiernil sa tlak na kĺby, takže mohla začať športovať. Postupne zhadzovala nenávidené kilá a cítila sa lepšie a lepšie. Nakoniec schudla neuveriteľných 84 kg, ale malo to jeden háčik či vlastne obrovský hák.

Najhoršie to bolo na bruchu

Koža Olge ovísala všade, na rukách, stehnách, zadku – no úplne katastrofické to bolo v oblasti brucha, kde jej franforce kože viseli jeden cez druhý ako nechutné mľandravé cencúle nedefinovateľnej konzistencie a farby. Preto sa rozhodla pre chirurgické odstránenie nepotrebnej kože z tela. Najskôr podstúpila jednu a teraz sa zotavuje po druhej plastickej operácii odstránenia prevísajúcej kože, ktorej bolo dohromady vyše 9 kg! Dnes váži 84 kg a nosí veľkosť M.

Bude sa vydávať a je šťastná

Pracuje ako paliatívna sestra a svoju prácu má veľmi rada. Miluje svojho snúbenca Daryla Auclaira (34) a už teraz sa vidí vo vysnívaných svadobných šatách, ktoré si predtým nemohla obliecť, ani keby čo bolo. Túžila po nádhernej svadbe a chcela byť krásna nevesta – no s takým tučným či ovisnutým telom to jednoducho nešlo. „Urobila by som to znovu a znovu a znovu. Keď som si predstavila, že by som na svadobných fotografiách vyzerala ako obrovská tučná škrata, cítila som sa mizernejšie, ako si viete predstaviť,“ priznáva dnes už pohľadná a vyformovaná snúbenica a budúca nevesta.

Jej aktuálne fotografie nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia