Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Legendárna Jane Fonda pobavila fanúšikov: Pomoc, na toto potrebujem manžela!

22.01.2018 pkr

Keď vidíme filmové hviezdy na červenom koberci, vieme, že za ich dokonalým vzhľadom stoja tímy odborníkov a hodiny práce.

Počas galavečera netušila, ako nakoniec dopadne. 3 obrázky vo fotogalérii Počas galavečera netušila, ako nakoniec dopadne.

Sme si vedomí, že majú ľudí, ktorí sa starajú o to, aby bol každý vlas na správnom mieste, líčenie vydržalo celý večer či dizajnérske šaty sedeli ako uliate. Je jednoduché zabudnúť na realitu, ktorá sa skrýva za momentom chvíľkovej dokonalosti. Aby sa to viac nestalo, uverejnila herečka Jane Fonda vtipné fotky, ktoré ukazujú, že aj ona je len obyčajný človek. Po tom, čo pridala jeden záber z galavečera a jeden z rána po ňom, fanúšikovia nemohli zadržať smiech. Hollywoodska hviezda bola po prestížnej udalosti taká zúfalá, že spala v dizajnérskych šatách a bolo jej jedno, kto o tom vedel.

Všetko začalo fotkou z červeného koberca. Mejkap, vlasy a nádherná róba vyzerali bezchybne. Fanúšikovia sa okamžite pustili do komentovania jej krásy. Táto fotka mala však celkom iný účel. Hneď po nej totiž nasledoval záber, ktorý nám má ukázať odvrátenú stranu hollywoodskych večierkov. Na druhej fotke stojí herečka v kuchyni, vyzerá zmätene a robí si sendvič. Jej vlasy sú strapaté, mejkap preč, stále má však oblečené šaty z večera, hoci sú trochu pokrčené. Hneď po elegantnej fotke zverejnila záber, ktorý odzrkadľoval rannú realitu. 3 obrázky vo fotogalérii Hneď po elegantnej fotke zverejnila záber, ktorý odzrkadľoval rannú realitu.

 „Tu som na druhý deň ráno. Nedokázala som si rozopnúť šaty, tak som v nich spala...nikdy v živote som nechcela manžela. Až doteraz,“ zažartovala si hviezda, ktorá sa neberie príliš vážne a dokáže si vystreliť aj sama zo seba. Fanúšikom sa páčilo, aká obyčajná a typická bola jej príhoda. Ak ste sa niekedy vrátili po dlhej neplánovanej noci domov, možno ste podobný moment zažili tiež.

Tlačiť Diskusia (1)