Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z toho budete mať zimomriavky! Ženy narodené v 3 znameniach majú nadprirodzené schopnosti: Čo dokážu?

12.02.2018 anm

Ak ste sa narodili v jednom z týchto 3 znamení, pravdepodobne máte silnú intuíciu a dokonca až nadprirodzené schopnosti.

3 znamenia majú výnimočné schopnosti. 4 obrázky vo fotogalérii 3 znamenia majú výnimočné schopnosti.

Často sa hovorí, že ženy sú bosorky. To sa dá vnímať z tej lepšej aj horšej stránky, ale faktom je, že existujú aj dobré bosorky, ktoré svojimi výnimočnými schopnosťami dokážu vytvoriť veľa dobrého. Ženy narodené v týchto 3 znameniach sú výnimočne citlivé na nadprirodzené javy a ich inštinkty a šiesty zmysel od detstva pracujú na plné obrátky. Patríte medzi ne aj vy?

Blíženci

Často sa stáva, že ženy narodené v tomto znamení dokážu zdieľať myšlienky a odkazy bez toho, aby povedali čo len slovo nahlas. Občas dokonca vedia predpovedať budúcnosť! Môže to pôsobiť strašidelne, ale oplatí sa im venovať trochu viac pozornosti. Majú veľký vplyv na životy ľudí okolo seba, a to aj vtedy, keď to robia podvedome. 3 znamenia majú výnimočné schopnosti. 4 obrázky vo fotogalérii 3 znamenia majú výnimočné schopnosti.

Rak

Tieto ženy sú veľmi empatické a ľahko sa vžívajú do situácie iných ľudí. Majú sklony k tomu, aby sa na svet pozerali očami iných. Veľmi dobre ich chápu a toto nedokáže len tak hocikto. Vďaka svojej intuícii vedia rozdávať dobré rady a ukázať ten správny smer. Neoplatí sa im klamať, lebo to hneď vycítia.

Škorpión

Žena narodená v tomto znamení sa často uzatvára do seba, ale len preto, aby mohla pozornejšie sledovať správanie ľudí v rôznych situáciách. Neustále kombinuje a odhaduje, čo bude ďalej. Ľahko číta reč tela a citlivo vníma náhle zmeny nálad. Pred ňou nikto nemôže mať žiadne tajomstvá. Ak má niekto zlé úmysly, hneď to odhalí a vie sa chrániť. 3 znamenia majú výnimočné schopnosti. 4 obrázky vo fotogalérii 3 znamenia majú výnimočné schopnosti.

Tlačiť Diskusia (8)