Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehotná žena má zvláštnu záľubu: Keď zistíte, čo doma robí, budete len nechápavo krútiť hlavou

14.02.2018 KaD

Sabrina Lindbjerg (21) z Dánska už odmalička snívala o tom, že raz bude mamou. Prvú hyperrealistickú bábiku dostala, keď mala 14.

Mladá žena priznáva,  že dostáva veľa nenávistných komentárov. 3 obrázky vo fotogalérii Mladá žena priznáva, že dostáva veľa nenávistných komentárov.

Keď držala v ruke svoju prvú bejby bábiku, bola doslova šokovaná z toho, aká realistická táto hračka je. Neverila vlastným očiam, ako dokážu umelecké ťahy štetca bábiky upraviť tak, že vyzerajú úplne ako živé bábätká.

Hviezdny štart na Youtube

Sabrina začala svoju bábikovsko bejby „kariéru“ na kanáli Youtubu LoveMyRebornBaby, ktorý zakrátko dosiahol 258 000 sledovateľov. „Živé bábiky nie sú len pre dievčatá. Na svoje si s nimi prídu aj staršie ženy a muži, jednoducho každý, kto vie, ako sa starať o deti – dievčatká aj chlapcov,“ vysvetľuje Sabrina. „Keď nakrúcam moje videá, robím všetko presne tak, ako keby boli bábiky normálne živé bábätká,“ dodáva. A prečo to vlastne robí? „Baví ma to, je to zábava, milujem to, mám rada nakrúcanie takýchto videí a viem, že moji fanúšikovia si to želajú, že sa im to tiež veľmi páči.“

V zákulisí je to iné

„Nikdy nerobím to isté pri nakrúcaní, a keď kameru vypnem. Rada moje bábiky mením, pestujem ich a hladkám pri pozeraní televízneho programu a robím super fotky na Instagram. Trávim s nimi množstvo času, väčšinou aj vtedy, keď ich nefilmujem.“ Podľa Sabriny sú bábiky – bábätká obľúbené na celom svete, fanúšikovia založili tisícky Youtube účtov.

Čo bude s umelými deťmi  po tom, ako sa Sabrine narodí jej vlastné dieťatko? 3 obrázky vo fotogalérii Čo bude s umelými deťmi po tom, ako sa Sabrine narodí jej vlastné dieťatko?

Koľko ju stojí tento špás?

Od roku 2011 Sabrina niektoré bábiky už aj predala. Každá stála od 150 do 300 eur. Momentálne vlastní 12 bábik, volajú sa: Spencer, Aneska, Haylee, Novah, Marley, Leah, Gabby, Ashley, Cayden, Aiden, Ethan, Matthew. Koľko peňazí na ne mladá žena minula, o tom už stratila prehľad. Má pre ne nábytok, kupuje im oblečenie, ale jedno vie: za najdrahšiu bábiku doteraz zaplatila 1 600 eur.

Čo znamená, že je bábika znovunarodená

„Znovunarodenie znamená to, že si moje bábikovské dieťatko namaľujem ja sama. Pošlú mi ho čisté, hlavu, ruky a nohy, telo. Potom ho namaľujem špeciálnymi farbami a vypálim v rúre vždy, keď nanesiem ďalšiu vrstvu. Mám svoj maliarsky štýl, jedna bábika mi trvá od 5 do 8 hodín. Nasadenie vlasov trvá ďalších 9 hodín. Tieto bábiky vyzerajú ako reálne bábätká, keď ich držíte, máte pocit, že sú živé, no nevedia nič robiť – plakať, piť či jesť. Na to sú zasa iné typy umelých detičiek,“ hovorí Sabrina a dodáva, že tieto bábiky rozhodne nepatria do rúk deťom, ktoré nevedia, ako s nimi zaobchádzať.

Mám zvláštne  hobby, ale to  neznamená, že  som nenormálna. 3 obrázky vo fotogalérii Mám zvláštne hobby, ale to neznamená, že som nenormálna.

Tlačiť Diskusia