Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bojíte sa, že vás krásny chlap podvedie? Neverní bývajú CELKOM iní muži, toto nemilo prekvapí každú ženu

13.02.2018 red

Máte doma krásavca, za ktorým sa otočí každá žena? Možno vás desí predstava, že by vám mohol byť neverný. Ale prieskumy hovoria jasne.

Ktorí muži sú častejšie neverní? Ktorí muži sú častejšie neverní?

Krásavci prekvapivo tak často neverní nebývajú! Sú iní, ktorí oveľa častejšie podľahnú pokušeniu. O ktorého muža by ste sa mali báť?

Muži, ktorých vek končí číslom 9

Výskumný tím pracovníkov internetovej zoznamky Ashley Madison analyzoval údaje, ktoré boli k dispozícii a zistil, že oveľa vyššie percento nevery bolo vo veku 29, 39, 49 alebo 59 rokov. Inými slovami - muži, ktorí čelia míľniku vo svojich životoch, sa zdajú byť najnáchylnejší na podvádzanie.

Náruživí užívatelia sociálnych sietí

Ďalší výskum pre zmenu ukázal, že čím častejšie muži používajú sociálne siete, ako sú Twitter, Facebook či Instagram, tým častejšie majú problémy vo vzťahoch so svojimi partnerkami. Nakoniec tieto problémy ústia do podvádzania, rozchodu či rozvodu. A je jedno, či tieto páry boli spolu krátko alebo niekoľko rokov.

Muži, ktorí už niekedy podviedli

Ako sa hovorí, podvedie raz, podvedie druhýkrát. Nuž, niečo na tom bude. Veda nám radí, aby sme si radšej dvakrát mysleli, či mu opäť uveríme. Podľa výskumu University of South Alabama sú muži, ktorí už raz neverní boli, oveľa náchylnejší na ďalšiu neveru.

Bohatší muži, ktorí majú veľa peňazí

To by asi nemalo byť žiadne prekvapenie, že? Pozrite sa na nejaký mimomanželský vzťah v Hollywoode alebo kdekoľvek inde. Muži, ktorí sú vyzbrojení mocou a peniazmi, sa oveľa častejšie dopúšťajú nevery.

Muži v Kristových rokoch a okolo päťdesiatky

Krízový moment pre veľa mužov nastáva v 33 rokoch a potom tesne pred päťdesiatkou. Podľa štatistiky sa tí prvý v tomto veku vystrašia a potrebujú utíšiť v náručí inej ženy. Aj keď by už mali dospieť a prijať zodpovednosť, bohužiaľ, nezvládajú to. Okolo štyridsiatky sa to už ale zlepšuje. Ďalšia neverná vlna prichádza u mužov okolo päťdesiatky, a to kvôli kríze stredného veku. Pribúdajú neduhy, zdravotné ťažkosti, nezriedka problémy s prostatou a erekciou. To všetko chcú päťdesiatnici vyriešiť rôznymi spôsobmi - a niektorí práve milenkou.

Tlačiť Diskusia