Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mária (40) sa necítila dosť sexi, ale keď začala jesť týchto 5 jedál, bola ako bohyňa príťažlivosti!

12.02.2018 KaD

Vždy túžila byť sexi, závidela dievčatám a ženám, za ktorými sa muži obracali alebo ich vedeli priam začarovať púhym pohľadom.

Po týchto jedlách sa budete cítiť príťažlivejišia. 6 obrázkov vo fotogalérii Po týchto jedlách sa budete cítiť príťažlivejišia.

Skúšala všeličo, zvodné šaty, veľké výstrihy, vône, mejkap, čierne linky - a nič. Nechytali sa. Až raz si vypočula rozhovor dvoch žien, ktoré boli na rozdiel od nej u mužov vždy úspešné, a neverila vlastným ušiam. Naozaj je to také jednoduché? Naozaj stačí jesť toto?

5 jedál, po ktorých sa budete cítiť príťažlivo a sexi

1. Čokoláda

Čokoláda 6 obrázkov vo fotogalérii Čokoláda

Asi ste už počuli, aké skvelé afrodiziakum čokoláda je. Vďačí za to svojmu zloženiu - vysoký podiel kofeínu a antioxidantov. Úžasná textúra, ktorá sa priam rozplynie v ústach, tiež robí zázraky s vašimi pocitmi. Niet divu, že čokoláda je také silné pokušenie, či už vo výklade alebo vašej komore.

2. Olivový olej

Olivový olej je totiž plný zdravých mastných kyselín. 6 obrázkov vo fotogalérii Olivový olej je totiž plný zdravých mastných kyselín.

Starí Gréci považovali tento olej za liek proti impotencii a naozaj mali v niečom pravdu. Olivový olej je totiž plný zdravých mastných kyselín, ktoré urýchľujú prietok krvi a tým zvyšujú energiu v tele. Aj ženy, ktoré používajú pri varení olivový olej, získajú výhodu a cítia v sebe viac pozitívnej energie.

3. Maca prášok

Maca prášok je super potravina. 6 obrázkov vo fotogalérii Maca prášok je super potravina.

Maca je rastlina z Južnej Afriky, ktorá sa tisícky rokov kultivovala v Andách. Najnovší trend je maca prášok, ktorý môžete pridávať do polievok, smoothies, jogurtov a kaší. Podľa štúdií zvyšuje libido a sebavedomie, a tým aj pocit sexuality. Výživoví odborníci objavili v maca prášku množstvo aminokyselín, zinku a železa, potrebných pre naše zdravie a pozitívne vyžarovanie.

4. Ustrice

Ustrice 6 obrázkov vo fotogalérii Ustrice

Aj o nich ste už ako o afrodiziaku počuli. No možno neviete, že tieto plody mora nielenže zvyšujú vášeň, ale taktiež ovplyvňujú hladinu sexuálnych hormónov v tele - a to tak u mužov ako u žien. No podľa odborníkov treba dodržať jednu zásadu - jesť ustrice surové, pokvapkané citrónom.

5. Mandle

Už tri mandle pozitívne vplývajú na naše srdce a intímne oblasti, pretože urýchľujú tok krvi v organizme. 6 obrázkov vo fotogalérii Už tri mandle pozitívne vplývajú na naše srdce a intímne oblasti, pretože urýchľujú tok krvi v organizme.

Keby ste si mali vybrať - rezeň pri sviečkach alebo misku mandlí, čo by ste urobili? Experti v tom majú jasno: vybrali by si určite tie mandle. Obsahujú zdravé tuky, už tri mandle pozitívne vplývajú na naše srdce a intímne oblasti, pretože urýchľujú tok krvi v organizme. Zobkajte mandle ako snack, pridajte ich rozomleté do jogurtu, smoothies alebo v nich obaľte ten rezeň.

 

Tlačiť Diskusia (2)