Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kedysi krásna tvárička a dnes toto: Meg Ryan je samá plastika a navyše... Veď tá je len kosť a koža!

13.02.2018 bak

Vyzerá stále výborne, ale len pokým sa neprizriete bližšie.

Meg Ryan 14 obrázkov vo fotogalérii Meg Ryan

56-ročná herečka Meg Ryan, ktorú si pamätáte ako usmievavú prirodzenú krásku z romantických filmov Mesto anjelov, Kate a Leopold či Láska cez internet, robí všetko preto, aby zastavila čas, ale ten aj tak dáva najavo svoju prevahu.

Na módnej šou návrhára Christiana Siriana v New Yorku sa objavila v splývavom bielom kostýme a pôsobila anjelsky a mladistvo, ale jej tvár hovorí jasnou rečou. Viaceré plastické operácie jej zdeformovali pôvodné črty a herečka pôsobí naozaj umelo a neprirodzene. Navyše viacerým udrela do očí jej veľmi vychudnutá postava. Čo sa s tebou deje, Meg?

Meg Ryan 14 obrázkov vo fotogalérii Meg Ryan

Blondínka sa však napriek všetkému nemôže sťažovať na nezáujem režisérov a najnovšie si zahrá v miniseriáli Picture Paris o výlete do Paríža, ktorý nedopadne podľa očakávaní.

Momentálne tvorí pár s priateľom Johnom Mellencampom, s ktorým sa už dvakrát rozišla. Meg bola 10 rokov vydatá za herca Dennisa Quaida a má s ním syna Jacka (25). Vychováva ešte aj 14-ročnú dcérku Daisy, ktorú si adoptovala ako slobodná matka z Číny.

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia (2)