Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Joeyho z Priateľov by ste nespoznali, tak zostarol, ale pozrite, akú krásnu dcéru má: Tú bude musieť strážiť

12.02.2018 Casprezeny.sk

Herec Matt LeBlanc vlani oslávil päťdesiatku, ale fešného sukničkára Joeyho Tribbianiho zo seriálu Priatelia by ste v ňom sotva spoznali.

Matt Le Blanc 12 obrázkov vo fotogalérii Matt Le Blanc

Matt LeBlanc sa od čias nakrúcania sitcomu poriadne zmenil, vyzerá už ako zaslúžilý takto, ale aspoň dcéru má naozaj krásnu. Hoci v seriáli hral sukničkára Joeyho Tribbianiho, v súkromnom živote zase až tak veľa partneriek nemal. V čase, keď účinkoval v Priateľoch, randil s herečkou Kate Hudson. Takmer na konci účinkovania v úspešnom seriáli sa oženil s modelkou Melissou McKnight (2003) a o rok neskôr sa im narodila ich jediná dcéra Marina Pearl LeBlanc. Žiaľ, manželstvo vydržalo len tri roky, a v októbri 2006 sa rozviedli.

Matt Le Blanc 12 obrázkov vo fotogalérii Matt Le Blanc

Modelku Melissu Matt vymenil za herečku Andreu Anders a ich vzťah vydržal takmer desať rokov, ale dvojica sa v roku 2015 rozišla. Matt sa však stretáva so svojou exmanželkou, keďže majú spolu dcéru Marinu. Z tej je už veľká slečna, nedávno oslávila už svoje 14 narodeniny.

Matt Le Blanc 12 obrázkov vo fotogalérii Matt Le Blanc

Matt v mladosti nevyzeral zle, a zdá sa, že jeho dcéra zdedila krásu nielen po mamičke modelke, ale aj po svojom slávnom tatkovi. Matt, ktorý kvôli dcére udržiava kontakt aj s bývalou manželkou, si nedávno zašiel na večeru so svojou dcérou, z ktorej je už hotová slečna, a tak mal aspoň atraktívne vyzerajúcu spoločnosť.

Viac fotografií nájdete v galérii.

Tlačiť Diskusia