Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Získala si tisícky žien, lebo ukázala, ako vyzerajú NAOZAJSTNÉ ženské prsia: Áno, ovísajú, ale nie sú to umeliny!

13.02.2018 bak

23-ročná blogerka nemá problém ukázať svoje prsia bez podprsenky, hoci nespĺňajú kritéria spoločnosti na dokonalosť.

Chidera Eggerue 3 obrázky vo fotogalérii Chidera Eggerue

Mladá baba prišla s kampaňou na sociálnych médiách #SaggyBoobsMatter, aby ukázala, že posadnutosť spoločnosti dokonalým prsiami sa nezakladá na realite.

Blogerka Chidera Eggerue je z Londýna a záleží jej na tom, aby ľudia v sebe prestali živiť túžbu po dokonalom tele, ktoré nemá s prirodzenosťou nič spoločné. Na Instagrame ju už sleduje 60 000 ľudí a ona nemá problém pravidelne uverejňovať vlastné fotky bez podprsenky. Hrdo sa hlási k prsiam, ktoré nemajú ani zďaleka perfektný tvar, ale sú prirodzené a nebojí sa použiť slovo, ktoré sa nespája práve so sexi imidžom – ovisnuté.

Blogerka priznala, že kedysi dokonca zvažovala plastickú chirurgiu, lebo si kvôli svojim prsiam vypočula veľa krutých poznámok. Kampaň #SaggyBoobsMatter sa úspešne šíri aj na Twitteri a získava množstvo podpory a povzbudivých komentárov.

K svojim nedávnym fotkám Chidera napísala: „Nabudúce, keď sa vás muž spýta, prečo sú vaše prsia ovisnuté, spýtajte sa ho, prečo to má ovisnuté tam dole.“ Pre Buzzfeed povedala, že s kampaňou začala preto, lebo už ju unavovalo vidieť, ako zobrazujú médiá a obchody s módou ženské prsia. „Niečo je nesprávne na tom, ako svet vníma ženské telo. Veď koľké z nás majú plné a pevné prsia, aké sa zobrazujú v reklamách a na obaloch podprseniek?“ dodáva.

In case you forgot that #SAGGYBOOBSMATTER, here’s your reminder. Enjoy your day x

Príspevok, ktorý zdieľa Chidera (@theslumflower),

Tlačiť Diskusia (2)