Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto že je ten sympaťák z obrazovky? Šéfkuchár Jamie Oliver teraz vyzerá celkom inak ako si ho pamätáte

14.02.2018 bak

Celebritný šéfkuchár Jamie Oliver (42) sa vybral na prechádzku s manželkou a deťmi, ale šťastne určite nevyzeral.

Jamie Oliver 7 obrázkov vo fotogalérii Jamie Oliver

Práve naopak. Jeho tvár odrážala únavu a smútok a rovnako pôsobila aj jeho manželka Jools. Napokon, niet sa čo čudovať, nedávno vyšlo najavo, že jeho reštauračné impérium má miliónové dlhy. Konkrétne ide o 71,5 milióna britských libier, z čoho dlhuje 2,2 milióna personálu.

Zdá sa, že svoje starosti si zobral so sebou aj na prechádzku ulicami Londýna a ani manželka ani deti ho nevedeli vytrhnúť z pochmúrnej nálady. Spoločnosť mu robil najmladší prírastok do ich početnej rodiny – 18-mesačný River Rocket v kočíku, starší 7-ročný Buddy Bear Maurice na kolobežke a manželka Jools, s ktorou je už 18 rokov.

Jamie mal cez hlavu prehodenú kapucňu, na sebe tepláky a pôsobil ako bežný tatko z ulice. Je jasné, že asi nemal svoj deň a tá iskra v jeho očiach, ktorú si pamätáme z obrazoviek, sa niekam stratila.

Jamie Oliver 7 obrázkov vo fotogalérii Jamie Oliver

Jamie má s manželkou ešte dcéry Poppy Honey Rosie (15), Daisy Boo Pamelu (14) a Petal Blossom (8). Sieť jeho reštaurácii zaznamenala minulý rok obrovskú stratu, a preto hrozí, že ju bude musieť zavrieť. Momentálne má 37 reštaurácií v Británii a 28 po celom svete. 12 z nich sa chystá zrušiť kvôli reštrukturalizácii spoločnosti.

Celebritný šéfkuchár má za sebou sériu úspešných kuchárskych šou a projektov a je autorom niekoľkých kníh o varení.

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia (5)