Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neoslavujete Valentín? Nehanbite sa to zmeniť

PR článok 14.02.2018 Casprezeny.sk

PR článok 3 obrázky vo fotogalérii PR článok

Podľa výzdoby vo výkladoch plnej medvedíkov a srdiečok by sa mohlo zdať, že Valentín je určený vekovej kategórii 15+. Sviatok všetkých zamilovaných si však môžu užiť aj dvojice, ktoré to spolu tiahnu už nejaký ten rôčik. Idete do toho?

Premena žienky domácej

Poďte! Svojich potomkov „požičajte“ na chvíľku starým rodičom a užite si večer vo dvojici. Dajte si záležať na svojej vizáži a dôkladne sa pripravte. Kuchynskú zásteru vymeňte za rafinované šaty, beztvarý drdol vykúzlený bez pomoci hrebeňa nahraďte zvodnými lokňami. A hor sa do reštaurácie, kde so svojou polovičkou oprášite spomienky na bezstarostné randenie, keď vám ešte dennodenne nerobili spoločnosť urapotaní malí človiečikovia.

Výber jedla ovplyvní veľa

Kým budete prstom blúdiť po gurmánskom menu, zastavte pri rybích pokrmoch. Losos a morské plody sú známymi afrodiziakami, ktoré už dosť vzrušujúci večer spravia ešte horúcejším. Navyše mäso z lososa obsahuje omega-3 mastné kyseliny, ktoré zvyšujú hladinu serotonínu, a teda napumpujú náladu i duševné rozpoloženie.

PR článok 3 obrázky vo fotogalérii PR článok

„Správne tuky pomáhajú zlepšovať srdcovo-cievne zdravie, podporujú správnu činnosť mozgu, zlepšujú imunitný systém a udržiavajú v dobrej kondícii nervovú sústavu. Ich zníženie alebo vylúčenie zo stravy má za následok únavu, priberanie, alergie či zlý spánok. Výnimkou nie sú ani lámavé nechty, zlá kvalita vlasov alebo suchá pokožka,“ opisuje výživová špecialistka Janka Trebulová, čo sa deje s naším telom, ak má alebo nemá dostatok omega-3.

Losos si doprajte aj v diéte

Obávate sa, že nevábna aróma vám pokazí romantickú chvíľku? Nemusíte. Ružovkastá rybka nedisponuje takmer žiadnym rybacím zápachom. Okrem toho, lososové mäso je diétne a nízko energetické, takže budete zaspávať bez pocitu plného žalúdka. Možno aj preto výživoví špecialisti lososa považujú za najzdravšiu rybu.

Aby prísun omega-3 neostal len záležitosťou jedného februárového večera, poistite si ho zo všetkých strán, napríklad aj kvalitnými výživovými doplnkami. OmegaMarine Forte+ od NaturaMed Pharmaceuticals si obľúbila aj známa herečka Zuzana Vačková: „Dám si dve kapsuly denne a viem, že robím dobrú vec pre svoje celkové zdravie, peknú pleť a štíhlu líniu.“

PR článok 3 obrázky vo fotogalérii PR článok

Mesačné balenie OmegaMarine Forte+ teraz môžete vyskúšať zadarmo, len za cenu poštovného a balného. Viac informácií o produkte aj aktuálnej akcii získate na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na webovej stránke www.omegamarineforte.sk.

 

Tlačiť Diskusia (1)