Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Módna polícia: Hatalovej to seklo, Dáša Mamba pohorela, ale všetkým to natrela tajomná dáma, FOTO vnútri

14.02.2018 bes

Známe dámy a páni sa ukázali v spoločnosti na premiére filmu. Ako sa im vydaril výber ich outfitov. Pozrite si fotografie, budete prekvapení.

Natália Hatalová, Vierka Ayisi, Samo Tomeček, Dáša Mamba Šarkózyová 7 obrázkov vo fotogalérii Natália Hatalová, Vierka Ayisi, Samo Tomeček, Dáša Mamba Šarkózyová

Premiéru filmu 50 odtieňov slobody si nedali ujsť mnohé známe dámy a páni. Ako sa na takúto príležitosť obliekli? Niektorým dámam to seklo, iné pohoreli, ale pozrite, čím zaujala Silvia Kucherenko.

Tina Turnerová: Ponožky laďte s rúžom!

Tina Turnerová 7 obrázkov vo fotogalérii Tina Turnerová

Jednoznačne áno! Tromi slovami – originálne, svieže, mladistvé! Kombináciu čierneho roláku a plisovanej sukne v štýle „op-art“ prepojila širokánskym korzetovým opaskom, čím zdôraznila figúru ako hrom! A čo tie červené ponožky? Ladia s rúžom a celému outfitu prepožičiavajú nadhľad. Veď móda je v neposlednom rade aj zábava!

Vierka Ayisi: Menej je viac!

Vierka Ayisi 7 obrázkov vo fotogalérii Vierka Ayisi

Kombinácia pekných šiat a peknej baby nemusí vždy vypáliť dobre. Vierka je kočka, ale model šiat je absolútne nevhodný. Postavu opticky rozširuje nielen strihom ale aj vzorom a spolu s korálkami pôsobí trochu starosvetsky.

Natália Hatalová: Pánsky štýl jej sekne!

Natália Hatalová 7 obrázkov vo fotogalérii Natália Hatalová

Je to výborné! Speváčka siahla po čierno-bielej uniformite, ktorá jej však vôbec neuberá na šarme, práve naopak! Oceňujeme originálny prvok – kravatu vylepšenú brošňou. Pochváliť treba aj výber minimalistických doplnkov a absolútne jednoduchý chic účes.

Dáša Mamba Šarkózyová: Tá to prehnala!

Dáša Mamba Šarkózyová 7 obrázkov vo fotogalérii Dáša Mamba Šarkózyová

Ojojoj, toto je veru zlé a styling hraničí s nevkusom. Všetkého je príliš – rúžu, vybíjaných ozdôb aj dier na džínsoch. Celkový dojem je hrubý a neženský. Ak by vymenila čo i len džínsy za plisovanú midisukňu vo farbe rúžu, celé by to vypálilo inak.

Samo Tomeček: Chlapec – cukrík

Samo Tomeček 7 obrázkov vo fotogalérii Samo Tomeček

Chváliť či haniť … to je otázka. Cool sveter, cool džínsy aj cool obuv. Ale práve farba topánok spolu s jemným vzorom na tričku pôsobí akosi zženštilo. Topánky ponechať, tričko vymeniť!

Silvia Kucherenko: Ako z filmu!

Silvia Kucherenko 7 obrázkov vo fotogalérii Silvia Kucherenko

Rešpekt, Silvia zobrala svoju účasť na premiére veľmi vážne a zodpovedne. Ouftit nemá chybu, je ženský a sexi. Efektným detailom je transparentná vrstva sukne, ktorá dáva elegantne vyniknúť štíhlej nôžke. Všetko korunuje dokonale upravená blond hriva. V snahe vyniknúť v dave si Silvia založila aj čipkovú masku, wooow!

 

Tlačiť Diskusia (1)