Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Paloma z Keď budeš moja už nie je tá kučeravá kočka, ktorú si pamätáte: Nový účes z nej urobil inú ženu

18.04.2018 anm

V telenovele Keď budeš moja mala dlhé kučeravé vlasy, dnes nosí celkom iný účes. Krátko pred štyridsiatkou vyzerá úžasne!

Silvia Navarro ako Paloma v telenovele Keď budeš moja. 17 obrázkov vo fotogalérii Silvia Navarro ako Paloma v telenovele Keď budeš moja.

Krásna dievčina z Mexika získala popularitu vďaka megaúspešnej telenovele Keď budeš moja, ktorá sa nakrúcala v roku 2001. Cesta k tomuto úspechu však bola dlhá a tŕnistá. Silvia Navarro (39) na sebe poctivo pracovala už odmalička, účinkovala v detských telenovelách, neskôr vyštudovala herectvo a po 18-ke začala dostávať stále lákavejšie ponuky. A potom v roku 1998 prišla prelomová telenovela Perla. Zaľúbený pár Paloma a Diego z telenovely Keď budeš moja. 17 obrázkov vo fotogalérii Zaľúbený pár Paloma a Diego z telenovely Keď budeš moja.

Uchádzala sa o vedľajšiu postavu, ale tvorcov tak zaujala, že jej ponúkli rovno tú hlavnú. Telenovela mala veľký úspech a urobila z nej televíznu hviezdu. Odvtedy sa pravidelne objavuje v seriáloch, filmoch aj v divadle. Istý čas sa venovala aj modelingu. Zaľúbený pár Paloma a Diego z telenovely Keď budeš moja. 17 obrázkov vo fotogalérii Zaľúbený pár Paloma a Diego z telenovely Keď budeš moja.

Keď vo svojich 37 rokoch otehotnela, herectvo na chvíľu odsunula na vedľajšiu koľaj, ale bez práce dlho nevydržala a dnes opäť hviezdi v úspešných projektoch. V júli 2017 začala nakrúcať novú telenovelu Caer en tentación (Podľahnúť pokušeniu), v ktorej opäť hrá hlavnú postavu.

A hoci v práci zažíva jeden úspech za druhým, jej najväčším šťastím je roztomilý synček León, ktorý sa narodil 7. septembra 2015. Jeho otcom je herečkin partner Gerardo Casanova. Silvia porodila svoju malú kópiu, synček akoby jej z oka vypadol. 17 obrázkov vo fotogalérii Silvia porodila svoju malú kópiu, synček akoby jej z oka vypadol.

Silvia porodila svoju malú kópiu v mužskej verzii! León rastie ako z vody a stále viac sa podobá na mamu. Čo je iba dobre, keďže jeho mamina je krásavica, takže dievčatá sa majú na čo tešiť, určite z neho vyrastie veľký fešák. :)

Seriálová Paloma nezostala verná kučerám, ktoré boli v telenovele Keď budeš moja jej poznávacím znamením. Rozhodla sa zmeniť imidž, nechala sa ostrihať a vybrala si vzdušný účes, ktorý ju omladil a veľmi jej pristane. Výborná voľba! Čo na ňu poviete?

Viac fotografií s jej synčekom a s novým účesom nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia