Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

To teda prehnal! Žena sa rozišla s priateľom po 6 rokoch, keď jej dal na narodeniny takýto darček

17.04.2018 bak

Myslel to dobre, ale nakoniec bol z toho trapas. Jeho darček totiž priateľku poriadne urazil.

Svoju bývalú chce naspäť, a preto sa rozhodol ísť aj do reality šou. 2 obrázky vo fotogalérii Svoju bývalú chce naspäť, a preto sa rozhodol ísť aj do reality šou.

32-ročný Erik zo Sydney si zavaril. Pred šiestimi rokmi sa s ním rozišla priateľka po tom, čo od neho dostala nečakaný darček. Keď jej z narodeninovej pohľadnice vypadla 10 000 dolárová poukážka na zväčšenie poprsia, nevedela, či sa má smiať alebo plakať.

Je pravda, že vzťah Erika a dnes 36-ročnej Lauren bol turbulentný a v priebehu šiestich rokov chodenia sa niekoľkokrát rozišli. Toto však bola posledná kvapka a Erik priznal, že jeho nepremyslený darček bol len vrchol ľadovca, pod ktorým sa skrývalo veľa iných problémov. Dnes, keď od nešťastného rozchodu ubehlo 6 rokov, sa zlomený muž prihlásil do reality show Back with The Ex (Naspäť s ex), kde sa bude snažiť znova získať srdce svojej milovanej Lauren, na ktorú nikdy neprestal myslieť.

Erik dúfa, že bývalá sa k nemu vráti.

Moderátorom rádia KIISFM v rozhovore povedal, že sa mu s ňou stále sníva a bude robiť všetko preto, aby ju získal späť. Na ich otázku, či sa mu nezdá, že to s tým darčekom naozaj prehnal, povedal, že to bol podľa neho pekný darček, ale Lauren sa zamerala na negatívnu stránku celej veci. Nikdy predtým sa s ňou o plastickom vylepšení pŕs nebavili. Moderátorka mu otvorene povedala, že ju ako ženu by urazilo, keby jej manžel kúpil takýto darček, lebo to v preklade znamená: Nestačí mi to, čo máš. „Ako by si sa cítil ty, keby si dostal od nej poukážku na zväčšenie penisu?“ spýtala sa ho v rozhovore.

Erik teraz dúfa, že po rokoch možno jeho bývalá zmenila názor a bude ochotná sa k nemu vrátiť. V reality šou ju pozve na romantický výlet do New Yorku s jazdou na koči, ale sám tvrdí: „Bude sa musieť stať zázrak, aby ma znova chcela. Neuvedomil som si, čo v nej mám, až kým mi to nevykĺzlo pomedzi prsty,“ sype si popol na hlavu nešťastný muž.

Tlačiť Diskusia (5)