Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rok cvičila a odriekala si, aby sa dopracovala k perfektnému pozadiu: Výsledok je iný, ako by ste čakali

19.04.2018 bak

Rozhodla sa, že ukáže pravdu, ktorá sa skrýva za dokonalými zadočkami, ktorými sa chvália hviezdy sociálnych sietí.

Leanne túžila po dokonalom pozadí, ale priznáva, že je to nereálny cieľ. Leanne túžila po dokonalom pozadí, ale priznáva, že je to nereálny cieľ.

28-ročná diétna sestra Leanne Ward z austrálskeho Brisbane sa rozhodla ukázať pravdu, ktorá sa skrýva za ilúziou o dokonalosti. Zo sociálnych sietí sa na nás totiž valia fotky perfektných tiel, vypracovaných brušiek a guľatých pevných zadkov.

Leanne sa teda rozhodla pre malý experiment – celý rok poctivo cvičila a obmedzovala sa v stravovaní, aby premenila svoje pozadie na také, nad akým híkame od údivu a závisti. „Bola som posadnutá predstavou instagramového zadku. Bohužiaľ, mi príroda nadelila skôr široký a plochý zadok, tak som chcela zistiť, či sa dá z neho vyformovať taká tá chutná "broskyňa"."

A výsledok? Leanne potvrdila, že zadok snov nezískate vďaka sebadrezúre, ale skôr vďaka správnemu pózovaniu. „Také niečo nie je realistický cieľ! Ja sama som dosiahla len minimálne výsledky, hoci som drela rok v posilňovni. Nie je to o tom, ako veľa cvičíte, ale skôr ako pózujete,“ odhaľuje svoje zistenie Leanne.

 

Vľavo instagramový zadok, vpravo reálny. Uhol je naozaj dôležitý.

Let me tell you a story... I used to be that girl that was obsessed with getting an Instagram booty 🍑 I’m not one of those genetically blessed with a naturally peach booty so I needed to try & turn my wider/ flatter booty into the booty i saw again & again on Instagram... the peach booty! 🍑 I wanted a nice round booty SO BAD! 🤣 I trained & ate & trained some more but after a year of slogging myself in the gym... I saw only small results with glute growth 😒 I remember meeting a girl I admired/stalked her photos daily for #booty inspo at a fitness expo one day & I was kinda shocked! The nice round peachy booty she posted on Instagram regularly was gone... don’t get me wrong, she looked fab but where were the booty gains she always posted 🤷🏻‍♀️ So I decided to ask her what her training program was like to get booty growth & if she’d been doing it recently (knowing that I might get slapped in the face) 😂 Luckily for me she was so sweet, laughed at me & said sweetie - Instagram is all about the poses! 🐒 Ahhhhhh I remember thinking that the reason I’ll never look like these gorgeous, amazing, fit insta girls with peach booty’s is because half the time they don’t even look that way! 😜 This is your weekly reminder to just do YOU!!! 💜 Instagram is our perfectly edited highlight reel - we only showcase the few photos that’ll make it to our online photo album - don’t sacrifice your confidence & self worth to look like the #instamodels - it’s just perfect lighting & angles anyways... 😘 My two photos show how good lighting & a good pose can give you insta #bootygains 🍑 Ps.. don’t mind the back rolls.. I could have photoshopped them out but you guys love when I keep it real for you 🐒 #realtalk #bootyinspo #selflove #comparison #notphotoshopped #girlsthatsquat #fitspo #strongnotskinny

Príspevok, ktorý zdieľa Leanne Ward 🌻Here To Inspire (@the_fitness_dietitian),

„Nemusíte sa cítiť skleslo len preto, že vaše telo nemá presne také proporcie ako tie na obrázkoch! Verte, že nafotené z iného uhla vyzerajú aj tie „vysnívané“ telá celkom inak. Nikdy neobetujte svoje sebavedomie a hodnotu na to, aby ste vyzerali ako modelky na sociálnych sieťach. Všetko je to len o uhloch a správnom svetle,“ dodáva.

 

Rozdiel robia aj inak vytiahnuté bikiny.

Tlačiť Diskusia