Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zmenila svoje telo na nepoznanie a schudla 50 kíl: Ako sa jej to podarilo? Pomohla jej táto jedna vec

15.05.2018 pkr

Yasmeen začala chudnúť po tom, čo sa prestala zameriavať na výzor a venovať skôr zlepšeniu svojho zdravia.

Mladá žena schudla za necelé 4 roky 50 kíl. 9 obrázkov vo fotogalérii Mladá žena schudla za necelé 4 roky 50 kíl.

Malé zmeny, ktorých sa držala odhodlaná dievčina každý deň, jej nakoniec pomohli schudnúť vyše 50 kg. Chudnutie je cesta, ktorá prináša uspokojivé výsledky, no nie je vôbec jednoduchá! Niekedy neviete, kde začať. Podobne to bolo spočiatku u Yasmeen, ktorá získala podporu dobrej kamarátky. Naučila ju dávať pozor na porcie jedál a poznať množstvo kalórií v každom z nich. Trikrát do týždňa jej pomáhala s cvičením doma a čoskoro sa Yasmeen dopracovala až k členstvu v posilňovni. Nakoniec začala spolupracovať s odborníčkou na výživu a osobným trénerom. Yasmeen chudla pomaly. 9 obrázkov vo fotogalérii Yasmeen chudla pomaly.

„Podporovali ma v každom aspekte môjho života, čo ma naučilo, že zdravie je dôležitejšie ako číslo na váhe,“ tvrdí mladá žena. Odhodlanie a posilňovanie jej pomohlo schudnúť v priebehu 3,5 roka. Keď sa jej niekto spýta na motiváciu a ako to všetko zvláda, odpovedá vždy rovnako: „Nemám ju. Ako sa hovorí, motivácia je prchavá, kľúčom k úspechu je disciplína. Byť v súlade so svojou mysľou a telom. Keď si všimnete, že ste príliš spohodlneli, treba urobiť krok späť.“ Ten rozdiel je neuveriteľný! 9 obrázkov vo fotogalérii Ten rozdiel je neuveriteľný!

Všetkým bojujúcim s nadváhou odkazuje, že zdravie by malo byť zásadnou prioritou. Ide totiž o cestu, ktorá posilní človeka aj po duševnej stránke. „Táto cesta nemá koniec – pokrok je navždy a to je tou najlepšou časťou,“ dodáva. Pre známych i fanúšikov zriadila navyše účet na Instagrame, kde mapuje svoje zdravé voľby v stravovaní. Pri pohľade na ne je jasné, kde sa berie to odhodlanie zatočiť s kilami navyše. Jej jedlá vynikajú pestrosťou. 9 obrázkov vo fotogalérii Jej jedlá vynikajú pestrosťou.

Tlačiť Diskusia