Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prekvapivé tajomstvo, ktoré s vami urobí zázraky: Stačí tak málo a môžete si užiť nezabudnuteľný orgazmus

16.05.2018 Lenka Molnárová

Nová štúdia priniesla prekvapivé zistenie o tom, čo by mala žena urobiť pred sexom, aby si ho vychutnala čo najlepšie.

Ak máte problémy s dosiahnutím vyvrcholenia, čítajte ďalej. 8 obrázkov vo fotogalérii Ak máte problémy s dosiahnutím vyvrcholenia, čítajte ďalej.

Ženy, ktoré majú lepšie čuchové vnemy, majú až šesťkrát väčšiu pravdepodobnosť, že dosiahnu počas milovania vyvrcholenie. Cez nos môžeme vnímať ľudské vône a dokonca aj hormóny, ktoré lepšie pomôžu v tom, aby bola žena vzrušená. Práve z tohto dôvodu vedci odporúčajú, aby sme si pred milovaním s naším partnerom poriadne vyfúkali nos. Môžu to byť práve upchané nosné dierky, čo vám bráni v dokonalom vyvrcholení.

Pred najbližším milovaním sa nezabudnite dobre vysmrkať. 8 obrázkov vo fotogalérii Pred najbližším milovaním sa nezabudnite dobre vysmrkať.

Vône sú veľmi dôležité

Ak máte nádchu, váš večer s partnerom nemusí vždy skončiť podľa vašich predstáv. Vždy dbajte na to, aby ste mali dobre priechodné dýchacie cesty. Vôňa vášho partnera je totiž nesmierna dôležitá. Ak máte dobre vyvinutú citlivosť na vnímanie vôní, máte oveľa vyššie predpoklady na dosiahnutie kvalitného orgazmu. Pomôcť by mohlo aj lepšie sledovanie menštruačného cyklu. Je totiž známe, že vďaka hormónom sa zvyšuje citlivosť na vnímanie vôní najmä pred príchodom ovulácie.

Tlačiť Diskusia (1)