Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Krásna mama, krásne detičky! Jessica Alba ukázala svoje 3 poklady: No toto! Môžu byť také rozdielne?

16.05.2018 bak

Herečka Jessica Alba (37) je trojnásobná mama a Deň matiek oslávila ako sa patrí – spolu so svojím rozkošným trojlístkom.

Jessica Alba 18 obrázkov vo fotogalérii Jessica Alba

Zaneprázdnená mama, ktorá sa okrem herectva venuje aj podnikaniu, sa podelila na Instagrame na Deň matiek o rodinné fotky svojich najväčších pokladov. Jej najmladší prírastok – synček Hayes má len 4 mesiace, prostredná dcérka Haven má 6 rokov a najstaršia Honor 9.

K spoločnej fotke so svojimi zlatíčkami pripísala, že si s nimi užila skorý obed a jej srdce je plné lásky. Na snímke drží Jessica na kolenách svojho bacuľatého anjelika, ktorý má oblečený rozkošný svetrík s golierom a po stranách sa k mame túlia jej dcérky v slávnostných šatách.

#mothersday brunch w my 3 babies -heart is full! 💗#momof3

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alba (@jessicaalba),

Hviezda filmu Fantastická štvorka sa v jednom príspevku na Instagrame rozcítila, keď popisovala materstvo: „Tí maličkí ľudia vás celkom zmenia! To, čo bolo dôležité predtým, už zrazu nie je. Veci, ktoré som kedysi považovala za samozrejmosť – spánok a sedieť pri jedle bez prerušenia, sú zrazu najväčší luxus. Pocit, že ich tak veľmi milujem a potrebujem, a že ony tak veľmi milujú a potrebujú mňa, je tá najlepšia, najťažšia aj najdojímavejšia vec na svete. Je mi len ľúto, že moja najstaršia ma už nepotrebuje tak, ako kedysi. Musím si stále pripomínať, že si treba užívať každý jeden moment s nimi, aj ten ťažší, lebo čas letí tak rýchlo...“

Motherhood: it’s a doozy, isn’t it? Your world gets turned completely upside down. Everything you thought you knew about what was important is no longer. And all the things you once took for granted — like sleep, and sitting down to eat an actual meal — become the greatest luxuries. Little people change you. To love and need someone that much and have them love and need you just as much…it’s the best and hardest and most heartbreaking thing there is. I still can’t believe it, but my oldest baby is almost 10 years old. And you know what? She doesn’t need me in the same ways she once did. There goes that heartbreak again…but it’s true. The time we have with our little ones when they’re actually little is so fleeting. And it’s a reminder for me to be present and cherish every messy moment. Every tantrum, every tired cry, every bit of these days that sometimes feel like they’ll never end. Because the truth is, they will. As a first-time mother, I was still learning about this person I had become. And I felt like everything had to be just perfect. But these days, I’m ok if my baby cries a little bit…because I know he’ll be ok. And so what if the dishes pile up in the sink…and if my living room looks nothing like the Instagram post five seconds after I take the picture. It’s all ok. This Mother’s Day (and really, every day), I want to thank you for trusting us @honest to be a part of your journey. And I want to let you know that even if it doesn’t always feel like it, you’ve got this. It’s not gonna be perfect. But you’re an amazing mama. And that’s everything. xo. 😘❤️✨

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alba (@jessicaalba),

Herečka sviatok všetkých mám využila aj na dobrú vec – venovala 1,5 milióna plienok od svojej spoločnosti, ktorá predáva potreby do domácnosti z prírodných produktov – The Honest Company, mamám a deťom v núdzi.

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia