Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takto že kedysi vyzerala Kendall Jenner? Najlepšie platená modelka súčasnosti bola hotové škaredé káčatko

16.05.2018 Lenka Molnárová

Americká modelka a televízna osobnosť sa prvýkrát dostala do pozornosti médií vďaka účinkovaniu v reality šou Keeping Up with the Kardashians.

Kendall Jenner 9 obrázkov vo fotogalérii Kendall Jenner

Kendall si získala množstvo fanúšikov najmä vďaka sociálnym sieťam. V modernej ére Instagramu si našla svoje miesto, a to vďaka posielaniu selfies zo zákulisia svojej kariéry. Práve týmto spôsobom sa aj ona rozhodla zdieľať svoj život so širokou verejnosťou. 

Predbehla Giselel Bündchen

Mladučkú Kendall si začali všímať nielen fanúšikovia, ale aj množstvo módnych značiek. Jej sláva začala stúpať do takých rozmerov, že minulý rok sa stala dokonca najlepšie zarábajúcou modelkou a po 15 rokoch zosadila z tohto trónu Brazílčanku Giselle Bündchen. Kendall Jenner má podľa magazínu Forbes po minulom roku na konte neuveriteľných 22 miliónov amerických dolárov. Modelka však nie vždy ohurovala bezchybným vzhľadom. Na sociálnych sieťach sa z času na čas objavia fotografie, ktoré dokazujú, že z tohto škaredého káčatka vyrástla postupom času krásna labuť.

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Škandály nevyhľadáva

Kendall sa rozhodla, že vystupovanie v reality šou nechce mať ako svoj hlavný zdroj príjmu a prestíže. Namiesto škandálov sa rozhodla presláviť poctivým modelingom, čo jej evidentne prinieslo zaslúžené ovocie. Dnes je tvárou mnohých svetoznámych značiek a má aj svoju vlastnú kozmetickú líniu. Kto by to bol na toto bezzubé dievčatko vtedy povedal...

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Tlačiť Diskusia