Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Trio, ktoré vás dostane do kondície

PR článok 30.05.2018 Casprezeny.sk

Bojíte sa po zime odhaliť paže v nátelníku a trpíte pri pomyslení, ako prežijete dovolenku v plavkách? Vyhladiť a spevniť pokožku bez namáhavého cvičenia vám pomôže balík ageLOC® Galvanic Body Trio.

Trio, ktoré vás dostane do kondície 4 obrázky vo fotogalérii

Balíček ageLOC® Galvanic Body Trio obsahuje nový galvanický prístroj ageLOC® Galvanic Body Spa - jeho pôsobením sa do pokožky dostáva desaťkrát viac účinných látok z kozmetický prípravkov než pri bežnom použití - a dva vylepšené produkty starostlivosti o telo. Body Shaping Gel pomáha redukovať tukové vankúše a celulitídu a dermatic Effects ju robí hladšou a pevnejšou. Pri pravidelnom používaní ageLOC® Galvanic Body Tria sa viditeľný efekt dostaví už po ôsmich týždňoch.

Ako funguje galvanický prístroj?


Je rozdiel, ak krém či gél na pokožku iba rozotriete, alebo miesto ešte ošetríte galvanickým prúdom. Výskumy ukazujú, že vďaka nemu sa do pokožky dostane až desaťkrát viac účinných látok, ktoré tu pôsobia po dobu až 24 hodín. Prístroj ageLOC® má vodivý povrch, ktorý napomáha stimulácii pokožky, čím zlepšuje jej prekrvenie a čistenie a viditeľne tak znižuje známky starnutia pleti. Iste oceníte aj vylepšenú ergonómiu zariadenia, ktoré je navrhnuté tak, aby sa lepšie prispôsobilo kontúram tela. Trio, ktoré vás dostane do kondície 4 obrázky vo fotogalérii


Proti tukovým vankúšom


V balení ageLOC® Galvanic Body Trio nájdete aj Body Shaping Gel. Obsahuje
látku Laminaria Digit, ktorá pomáha podporiť odbúravanie tukov. Rovnako tak u výťažku z kakaovníka pravého teobromínu bolo preukázané, že tlmí činnosť istého enzýmu, ktorý sa nachádza v tukových bunkách, a tým aktivuje odbúravanie kožného tuku. Vďaka tomu sú problematické partie ľudského tela bez tukových vankúšikov a celulitídy. Pevná koža vyzerá mladistvejšie. Okrem toho ju gél spolu s galvanickým prístrojom čistí a prekrvuje.
Tento gél sa odporúča používať trikrát v týždni na partiách, ktorých vzhľad chcete zlepšiť - teda na stehnách, pažiach, zadku alebo spodnej strane brucha.

Pre každodenné používanie


Pre rýchlejší účinok sa odporúča každé ráno a večer používať tretí z prípravkov, ktorý balík obsahuje, a to ageLOC® dermatic Effects. Obsahuje výťažok z Hibiscus abelmoschus bohatý na rastlinné lipidy, ktorý pomáha obmedzovať voľné radikály. Výťažok z medu - prírodná alfa hydroxy kyselina - zase pokožku vyhladzuje a kyselina hyaluronová pomáha udržiavať optimálnu hladinu hydratácie. Trio, ktoré vás dostane do kondície 4 obrázky vo fotogalérii


Tento prípravok používajte každé ráno a večer, aby ste pomohli vyhladiť tukové vankúše a celulitídy, naštartovali bunkovú obnovu a spevnili problematické partie.

Kompletné informácie nájdete na https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/home.html a novinky sledujte na https://www.facebook.com/Nu-Skin-Slovensk%C3%A1-republika-902455069820692/  .

Tlačiť Diskusia