Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prichytené priamo pri čine! Uhádnete, ktoré slávne krásky si dopriali spoločnú pauzu pri cigaretke?

13.06.2018 Lenka Molnárová

Hoci je svet modelingu často neúprosný, tieto krásky nemajú problém vyjsť si spolu von ani po toľkých rokoch.

Modelky a cigaretka? Tieto dámy si to môžu dovoliť. 3 obrázky vo fotogalérii Modelky a cigaretka? Tieto dámy si to môžu dovoliť.

Je skvelé mať nablízku osobu, ktorej sa môžete zveriť s hocičím. Ešte lepšie je mať kamarátku, ktorá je z tej istej brandže ako vy, vďaka čomu vám perfektne rozumie. Tieto dve hviezdy si už preskákali množstvom udalostí, no ani to ich priateľstvo nezlomilo. Obe sú sexi, obe majú už dávno po štyridsiatke, no nikto by im toto číslo netipoval. Kolegyne modelky sú priateľkami na život a na smrť a nerobí im problém dať si spoločnú cigaretku priamo v uliciach New Yorku.

Reč je o super modelkách Kate Moss (44) a Naomi Campbell (48), ktoré už majú vo svete modelingu už čo-to za sebou a evidentne si z tohto zlozvyku ťažkú hlavu nerobia. Obe krásky opäť raz dokázali, že sú štýlové za každých okolností, no zostávajú ľudské a majú radi klábosenie rovnako ako my. 

Naomi Campbell a Kate Moss v uliciach New Yorku. 3 obrázky vo fotogalérii Naomi Campbell a Kate Moss v uliciach New Yorku.  

Neodopreli si spoločné posedenie pri cigaretke. 3 obrázky vo fotogalérii Neodopreli si spoločné posedenie pri cigaretke.

Tlačiť Diskusia (1)