Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Snažila sa skryť svoje dieťa, no odhalila niečo úplne iné: Takto ste modelku Kylie Jenner ešte nevideli!

14.06.2018 Lenka Molnárová

Od narodenia dcérky Stormi uplynulo už zopár mesiacov. Modelka doteraz zdieľala túto púť s celým svetom. Nateraz je tomu koniec.

Kylie Jenner 5 obrázkov vo fotogalérii Kylie Jenner

Kylie Jenner priviedla na svet dcérku Stormi začiatkom toho roka. Doteraz sme jej tváričku mohli bez problémov zazrieť na sociálnych sieťach hrdej mamičky. Slávna modelka sa však predsa len rozhodla, že si chce svoje súkromie strážiť a podstúpila zopár radikálnych krokov. 

Naposledy na Instagrame zverejnila selfie, na ktorej sa evidentne nachádza aj malá Stormi. Kylie však svoju dcérku nemilosrdne z obrázku vystrihla. Reakcia fanúšikov na seba nenechala dlho čakať. Mnoho z nich nedokázalo pochopiť, ako môže mama vystrihnúť z fotky vlastné dieťa.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie sa možno snaží pred svetom skryť svoju malú princeznú, jedna vec však vyplávala na povrch – jej prirodzená krása. Mamička vyzerá naozaj fantasticky a len veľmi ťažko dokážeme odtrhnúť zrak od jej tváre posiatej rozkošnými pehami.

Na bábätkovské fotky však môžete v najbližšom čase zabudnúť. Kylie potvrdila, že žiadne fotografie Stormi teraz pridávať nebude a dokonca vymazala aj všetky predošlé fotografie, na ktorých sa jej dcérka nachádzala.

Aj naďalej však internet udivuje svojou bezchybnou popôrodnou postavou. Je ťažké uveriť, že táto žena pred necelým polrokom priviedla na svet dieťatko. S takouto figúrou by bez problémov zatienila nejednu svetovú hviezdu. Uvidíme, do akej miery sa Kylie Jenner bude dariť ukrývať svoje súkromné záležitosťami pred očami zvedavej verejnosti a fanúšikov.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Tlačiť Diskusia