Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Meghan spustila hotové šialenstvo: Ľudia sú ochotní v snahe podobať sa jej podstúpiť aj TOTO! Prečo, preboha?

13.06.2018 Lenka Molnárová

Akonáhle sa svet dozvedel správu o tom, že princ Harry a Meghan Markle tvoria pár, americká herečka sa stala vzorom v mnohých oblastiach.

Meghan Markle všetkých udivuje svojou prirodzenou krásou. 6 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle všetkých udivuje svojou prirodzenou krásou.

Doteraz sa celý svet inšpiroval najmä šatníkom mladej vojvodkyne. Jej štýl bol vždy inovátorský a vymykal sa štandardom kráľovskej rodiny. Meghan bez problémov striedala honosné šaty s nohavicami, slušivými kostýmami či dokonca džínsami.

Ľudí však zaujala ďalšia neprehliadnuteľná vec, a to jej prirodzená krása. Všimli ste si niekedy malé nenápadné pehy, ktoré zdobia jej tvár? Práve takýto výzor chce dosiahnuť množstvo žien, ktoré neváhajú siahnuť ani po tých najradikálnejších riešeniach.

Tvár Meghan Markle zdobia drobné pehy, ktoré si zamiloval celý svet. 6 obrázkov vo fotogalérii Tvár Meghan Markle zdobia drobné pehy, ktoré si zamiloval celý svet.

Ženy aj muži po celom svete sa nechávajú tetovať práve kvôli novej vojvodkyni. Ide o dočasné tetovanie, ktoré vám má dodať prirodzene krásny vzhľad. Takéto skrášlenie vám vydrží asi tri roky a procedúra trvá zhruba hodinu. Dali by ste sa na to nahovoriť aj vy?

A post shared by Rea gooding (@rbgcosmetics) on

A post shared by Emily Snow (@emilyapolis) on

Tlačiť Diskusia