Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Váš tajomný egyptský horoskop: Nájdite si svoje znamenie a dozviete sa niečo, čo vám pôjde pod kožu

13.06.2018 bak

Väčšina ľudí pozná vlastnosti, ktoré sa spájajú s ich znamením podľa západného horoskopu. Tento egyptský pre vás bude príjemným spestrením.

Aký odkaz má pre vás egyptský horoskop? 5 obrázkov vo fotogalérii Aký odkaz má pre vás egyptský horoskop?

Nájdite si svoje znamenie podľa dátumu narodenia a dozviete sa viac.

Šu (26. január – 24. február)

Boh Šu je boh svetla, vzduchu a života. Ak spadáte pod jeho vládu, ste kreatívna duša. Kreativita sa však netýka len manuálnej zručnosti, ale využívate ju aj pri riešení problémov. Ste jedna z tých, ktorých chcú mať iní nablízku, keď sa potrebujú popasovať s ťažkosťami. Ponúkate totiž riešenia a poznáte odpovede.

Isis (25. februára – 26. marca)

Ste pod vládou bohyne Isis, ktorá vám prepožičiava rozvahu a sebakontrolu. Máte výnimočnú disciplínu a dokážete sa ovládať aj v kritických situáciách. Ak si raz niečo zaumienite, nepoľavíte, pokiaľ sa vám to nepodarí dosiahnuť. Máte na seba vysoké nároky a neuspokojíte sa s málom.

Isis 5 obrázkov vo fotogalérii Isis

Usir (27. marca – 25. apríla)

Opak predchádzajúcej bohyne Isis. Ak ste sa narodili v rozmedzí týchto dátumov, ste komplikovaná a záhadná povaha. Boh Usir je plný tajomstiev a rovnako ani vy nepatríte medzi ľudí, ktorí ponúkajú srdce na dlani. Je ťažké si vás získať a rovnako aj vám sa ťažko hľadá spriaznená duša, lebo ste veľmi svojská osobnosť, s ktorou nie každý vie vychádzať.

Tlačiť Diskusia (1)