Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Štvornásobná matka svoje telo kedysi skrývala: Dôvod, prečo s tým definitívne prestala

13.06.2018 pkr

Prešli už viac ako tri roky od chvíle, keď Joanna Venditti priviedla na svet svoje dcéry Miu a Everly.

Joanna pristupuje k zmenám svojho tela optimisticky. 4 obrázky vo fotogalérii Joanna pristupuje k zmenám svojho tela optimisticky.

Len nedávno sa však vyrovnala s tým, ako tehotenstvo a pôrody zmenili jej telo - čo podrobne popísala v príspevku na Instagrame. Mama štyroch detí, ktorá vedie blog Nesting Story, zverejnila dve fotografie svojho brucha.

Štvornásobná matka zverejnila fotky na porovnanie. 4 obrázky vo fotogalérii Štvornásobná matka zverejnila fotky na porovnanie.

Ľavá strana zobrazuje, ako vyzerala tesne po pôrode. Na fotografii vpravo vidieť stratu hmotnosti, ku ktorej došlo neskôr. Tehotenstvo navždy zmenilo jej telo. 4 obrázky vo fotogalérii Tehotenstvo navždy zmenilo jej telo.

"Hoci som cítila hlboký smútok z natiahnutého a opuchnutého stavu, v ktorom bolo moje telo, časť mňa bola vzrušená a znovuzrodená," uviedla Joanna, ktorá taktiež prehovorila v súvislosti s popôrodnou depresiou. "Bola som taká vďačná, že moje telo urobilo prácu, ktorú potrebovalo: vynosiť moje deti až do konca. Pozerala som sa na to inak, než kedykoľvek predtým. Po prvý raz som necítila hnev, frustráciu alebo zradu voči svojmu telu," pokračuje. "Bola som naplnená vďačnosťou... Smútok je preč a moje telo je znova moje. Nikdy však nezabudnem na cestu, ktorou si prešlo, budem neustále vďačná." Joanna a jej štyri deti. 4 obrázky vo fotogalérii Joanna a jej štyri deti.

Tehotenstvo a pôrod si vyberajú na ženskom tele svoju daň. Takže je povzbudivé vidieť, že matky ako Joanna pristupujú k týmto zmenám optimisticky - odrážajú hlbokú vďačnosť za to, čo ich telo dokáže a oceňujú silu pôrodu.

Joanna pristupuje k zmenám svojho tela optimisticky. 4 obrázky vo fotogalérii Joanna pristupuje k zmenám svojho tela optimisticky.

Tlačiť Diskusia (1)