Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

On je fešák, ale to ste ešte nevideli ju! Dcéra agenta 007 Daniela Craiga má krásne črty tváre: Podobá sa naňho?

13.06.2018 bak

Má 25 a je začínajúca herečka. Zdá sa, že hviezdne kvality sa u nich dedia.

Daniel Craig 6 obrázkov vo fotogalérii Daniel Craig

Daniel Craig, slávny predstaviteľ Jamesa Bonda, je jedným z najslávnejších mužov planéty a sotva sa nájde niekto, kto by ho nepoznal. Jeho 25-ročná dcéra Ella, ktorú má z prvého manželstva s herečkou Fionou Loudon, však zostávala doteraz v jeho tieni.

To sa však môže čoskoro zmeniť, lebo je o nej čoraz viac počuť. Snaží sa presadiť ako herečka a účinkuje najmä v divadelných predstaveniach spoločnosti Shakespeare & Company. Zahrala si aj v krátkom filme Maneater o nástrahách moderného randenia.

Here’s the old head shot thing. 📸 @denebcatalan

Príspevok, ktorý zdieľa Ella Loudon (@ellaloudonpersonal),

Ella, ktorá je veľmi fotogenická, je aktívna aj na sociálnych sieťach a nemá problém podeliť sa o rodinné fotky. Keď oslavoval jej otec 50-tku, uverejnila spoločnú čierno-bielu selfie s ním a pripísala: Ocino oslavuje 50! Som na neho taká pyšná. Ľúbim ťa navždy. Všetko najlepšie a veľa lásky od tvojej malej nočnej mory.“

📸 @playbyme #dolcegabbana

Príspevok, ktorý zdieľa Ella Loudon (@ellaloudonpersonal),

Daniel Craig a jeho druhá manželka, herečka Rachel Weisz (48), sú momentálne v očakávaní prvého spoločného potomka. Ella bola jednou zo štyroch osôb, ktoré sa zúčastnili na ich tajnom svadobnom obrade v New Yorku v roku 2011. Craig bol ženatý s Ellinou mamou Fionou dva roky. Ella má so svojou macochou Rachel blízky a dobrý vzťah.

Tlačiť Diskusia