Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ženy, ktoré muži nosia na rukách, poznajú tieto 3 pravidlá! Vyskúšajte a stanete sa v jeho očiach bohyňou

13.06.2018 iva

Rady by ste, aby váš vyvolený mal oči len pre vás? Ak urobíte tieto veci, pán dokonalý vám bude dávať nielen všetku svoju pozornosť, ale nepohne sa od vás ako šteniatko.

Stačí šikovne využívať ženské zbrane a stane sa od vás závislý. Stačí šikovne využívať ženské zbrane a stane sa od vás závislý.

Buďte tajomná

Zažili ste ten pocit, že po prvom stretnutí s mužom ste odchádzali s tým, že o ňom už všetko viete? Asi ste mali len veľmi malý záujem vidieť ho znovu. Ak náhodou súhra pováh nebola samá dokonalosť. Preto na stretnutiach s vaším vyvoleným prezrádzajte o sebe málo! Nezaveste mu na nos všetky podrobnosti od vašich prvých detských krôčikov až po najhlbšie tajomstvá. To už nebude dôvod, aby vám niekedy ešte zavolal! Dávkujte mu to pekne pomaly a vždy radšej menej ako viac. A platí to aj pre mailové a smskové konverzácie, nielen tie osobné!

Buďte pozitívna

Emócie sú nákazlivé! To znamená, že ak ste pesimistický typ, ktorý očakáva len to najhoršie, alebo naopak sebavedomý hravý typ, ktorý má radosť zo života, veľmi to ovplyvní aj vaše rande. Tak ako ani vy nechcete stretnúť niekoho, kto vás bude ťahať stále k zemi, tak aj vy musíte byť pozitívne naladená a jednou nohou akoby vždy na odchode. Také to "nič sa nedeje, keď to nevyjde". Ľahkosť a dobrá nálada v každodenných situáciách je to pravé orechové, čo ľudí priťahuje. A on sa stane otrokom vášho úsmevu!

Buďte nedobytná

Dnes sa to často spochybňuje, ale genetika nepustí. Muži sú naozaj vo svojej podstate lovci a ak je im dovolené loviť, získavať vašu lásku, udržíte jeho pozornosť natrvalo. Jednoducho nastavte si to od začiatku v hlave tak, že nemôžete byť príliš k dispozícii. Napríklad, ak vám zavolá, či nemôžete s ním vybehnúť na večeru, povedzte, že nie. Ste zaneprázdnená, ale možno zajtra by to šlo, alebo o dva dni... A povedzte to, aj keď nemáte žiadne plány. Okamžitý súhlas by bol signál, že ste ľahká korisť a nestojí žiadnu námahu získať vás. Vaša cena klesá! Takisto pri správach, nereagujte hneď a neprenasledujte ho. Naopak, nech píše on, nech čaká... a vaša cena bude rásť.

Tlačiť Diskusia (7)