Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako je to NAOZAJ s láskou Beckhamovcov? Špekulácie o rozvode! Expertka na reč tela to vidí takto

14.06.2018 bak

Na Londýnsky týždeň módy dorazili prominentní manželia každý zvlášť. A ich reč tela hneď spustila vlnu dohadov. Ako to medzi nimi naozaj je?

Nedávno sa objavili dohady, že prominentný pár sa rozchádza. 21 obrázkov vo fotogalérii Nedávno sa objavili dohady, že prominentný pár sa rozchádza.

Bývalý futbalista a jeho manželka, niekdajšia popová hviezda, dnes úspešná módna návrhárka, sedeli na Londýnskom týždni módy od seba. Delil ich editor prestížneho magazínu Vogue Edward Enninful. Viacerým zúčastneným neuniklo, že manželia sa k sebe počas módnej šou veľmi nemali a neudržiavali žiaden očný kontakt. David sa tváril miestami otrávene a ak sa niekto aspoň trochu snažil „prebúrať stenu“, bola to Victoria, ktorá raz k manželovi natiahla ruku, aby mu ju stisla. Tým však porušila etiketu, lebo medzi nimi sedel niekto tretí, koho to mohlo priviesť do rozpakov.

Victoria Beckham a David Beckham na Londýnskom týždni módy sedeli od seba. 21 obrázkov vo fotogalérii Victoria Beckham a David Beckham na Londýnskom týždni módy sedeli od seba.

Expertka na komunikáciu Judi James a autorka knihy The Body Language Bible povedala pre Daily Mail: „Páry ako Beckhamovci sú stále na očiach a ich manželstvo je pod náporom klebiet a dohadov. Z toho, ako medzi sebou komunikovali na Londýnskom týždni módy, je jasné, že ten, kto sa snaží vysielať láskyplné signály, je najmä Victoria. Akoby chcela povedať svetu – myslite si, čo chcete, medzi nami je všetko v poriadku! Miestami však aj ona pôsobila neisto a úzkostlivo, napríklad keď sa hrala s pramienkom vlasov."

David Beckham sa občas tváril otrávene. 21 obrázkov vo fotogalérii David Beckham sa občas tváril otrávene.

Špekulácie o rozvode prominentného páru sa objavujú pravidelne s väčšou či menšou intenzitou. Hovorkyňa Victorie Jo Milloy po tom, čo sa začala šíriť vlna špekulácií o rozchode na sociálnych sieťach, povedala pre Daily Mail, že je to absolútny nezmysel. Rovnako sa vyjadril aj hovorca Davida Beckhama.

Keď Victoria videla klebety o jej manželstve, ktoré sa šírili sociálnymi médiami, zareagovala s vtipom a spýtala sa manžela, ktorý bol vtedy odcestovaný v USA: „Rozvádzaš sa so mnou?“

Dvojica sa zosobášila v roku 1999 a vychováva spolu 4 deti: Brooklyna (19), Romea (15), Cruza (13) a 6-ročnú Harper.

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia